niedziela, 6 września 2020
Ważne informacje dla uczniów dojeżdżających
Zarządzenie Burmistrza Gminy Dobrzyca z dnia 21 lipca 2020r. w sprawie regulaminu dowozu i odwozu uczniów do szkół w Gminie Dobrzyca
Regulamin dowozu i odwozu uczniów do szkół w gminie Dobrzyca
Zobowiązanie
poniedziałek, 31 sierpnia 2020
Rozpoczęcie roku szkolnego
W
związku z prognozowanymi na jutro opadami deszczu, Dyrektor Szkoły Podstawowej
im Mikołaja Kopernika w Dobrzycy informuje, że w dniu 1 września 2020 rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w
klasach. Do szkoły mogą wejść wyłącznie rodzice uczniów klas pierwszych (dolna
kondygnacja, szatnie).
Uczniowie
w czasie pobytu na korytarzu muszą mieć założone maseczki . Rodzice uczniów
klas pierwszych muszą mieć założone maseczki + dezynfekcja dłoni.
Na
spotkaniu z wychowawcami wszyscy uczniowie otrzymają kartki z kodami do nowego elektronicznego dziennika.
Dostęp
do e-dziennika:
- portal.librus.pl
-
podczas pierwszego logowania zmienić hasło i podać koniecznie swojego maila
Wychowawcy
klas IV
1. Klasa
IV a Pani Iwona Cierniak sala nr 13 ul. Szkolna 4
2. Klasa
IV b Pan Tomasz Lewandowicz sala nr 06 ul. Szkolna 4a
Dyrektor
Zenon
Lisiak
piątek, 28 sierpnia 2020
Szanowni Państwo Rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Dobrzycy i Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Dobrzycy.
W załączniku przesyłam wyciąg z Regulaminu Procedur organizacji nauczania w warunkach COVID 19. Bardzo proszę o analizę dokumentu i zastosowanie się do zamieszczonych w nim procedur. Szczególną uwagę Państwa kierujemy na zapis:
§1
Do szkoły mogą przychodzić wyłącznie dzieci zdrowe. Posłanie dziecka do szkoły lub przedszkola w danym dniu, traktuje się jako równoważne ze złożeniem oświadczenia przez rodziców/opiekunów o treści:
„Oświadczam, że w dniu dzisiejszym, osoby zamieszkujące ze mną we wspólnym gospodarstwie domowym nie są poddane kwarantannie, izolacji i nie są poddane leczeniu z powodu COViD 19”.
czwartek, 27 sierpnia 2020
Komunikat dla uczniów dowożonych do szkoły z kierunku Sośnica – Sośniczka – Izbiczno i Polskie Olędry
Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzycy podaje do wiadomości rozkłady jazdy autobusów dowożących uczniów i dzieci do szkoły/przedszkola. Informujemy, że w tym roku szkolnym kursy autobusów odbywają się w tzw. cyklu zamkniętym, to znaczy, że pasażerami będą wyłącznie uczniowie i dzieci. Opiekunów w autobusach zapewnia przewoźnik, natomiast szkoła zapewnia odbiór i przyprowadzanie na przystanek przy hali sportowej i przedskolu.
Jednocześnie informujemy, że obowiązkiem rodziców jest wyposażenie dzieci w maseczki. Przewóz osób odbywa się wg reguł przewidzianych do transportu publicznego.
środa, 26 sierpnia 2020
Szanowni Państwo Rodzice. Drodzy uczniowie.
Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzycy informuje, że w dniu 01 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.
Na dzień 26 sierpnia planuje się organizację nauczania w tradycyjnej formie stacjonarnej.Nauka będzie odbywała się wg procedur
wprowadzonych ze względu na sytuację epidemiologiczną. Procedury przesłano na komunikator w elektronicznym dzienniku.
Z uwagi na wagę problemu bardzo proszę o wnikliwe zapoznanie się z tym dokumentem.
W czwartek kolejne ogłoszenie informujące o systemie dowozu uczniów do szkoły.
/-/ Zenon Lisiak
Dyrektor ZSP w Dobrzycy
środa, 12 sierpnia 2020
Ogłoszenie Dyrektora ZSP w Dobrzycy
z dnia 12 sierpnia 2020r.
Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzycy informuje, że
z dniem 01 września 2020 r. planuje się organizację tradycyjnego nauczania
stacjonarnego we wszystkich placówkach wchodzących w skład Zespołu.
Ostateczna decyzja zostanie podjęta w ostatnim tygodniu
sierpnia i będzie uwarunkowana aktualnym stanem zagrożenia epidemiologicznego
na terenie Gminy Dobrzyca. Wg analizy dokonanej na dzień 11 sierpnia 2020 r. w
Gminie Dobrzyca nie ma stwierdzonego przypadku aktywnego zakażania wirusem
COVID 19, w związku z czym organizacja nauczania i opieki w tradycyjnej formie
stacjonarnej jest zasadna.
W terminie do 20 sierpnia 2020 r. dyrektor ZSP w Dobrzycy
opublikuje na stronie internetowej szkoły i poprzez komunikator w dzienniku
elektronicznym „Wewnętrzny Regulamin - Procedury funkcjonowania Zespołu Szkół
Publicznych w Dobrzycy w okresie epidemii”.
Jednocześnie informuję, że podręczniki i materiały ćwiczeniowe można
odbierać w bibliotece
szkolnej wg poniższego harmonogramu: Klasy II, III, IV – poniedziałek
24 sierpnia w godz. 8.00 – 14.00
Klasy V – VI – wtorek 25 sierpnia
w godz. 8.00 – 14.00 Klasy VII– VIII – środa 26 sierpnia w godz, 8.00 –
14.00
Klasy I – na spotkaniu
organizacyjnym w dniu 25 sierpnia o godz. 16.00 przed obiektem szkoły
przy ul. Szkolnej 4a
Rodzice których dzieci uczą się w
kilku klasach mogą odebrać podręczniki w jednym z podanych terminów.
W czasie odbioru podręczników
obowiązują zasady sanitarne dezynfekcja dłoni i maseczki ochronne,
długopis.
Dyrektor
czwartek, 30 lipca 2020
INFORMACJA DLA
ABSOLWENTÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DOBRZYCY
Dyrektor
Szkoły Podstawowej im Mikołaja Kopernika w Dobrzycy informuje, odbiór
zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty odbywał się będzie
·
Od 31 lipca godziny 800 do 1300 w sekretariacie
szkoły podstawowej
·
Proszę mieć maseczki oraz własne długopisy
Wicedyrektor
Renata
Berlińska
poniedziałek, 15 czerwca 2020
środa, 3 czerwca 2020
Zwrot podręczników
HARMONOGRAM ZWROTU
PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
KLASY I – VIII
środa, 29 kwietnia 2020
Ogłoszenie
Dyrekcja Przedszkola im. Kubusia Puchatka
w Dobrzycy informuje, że planuje się wznowienie opieki nad dziećmi
uczęszczającymi do naszej placówki. Termin wznowienia opieki i procedury
przyjmowania dzieci zostaną ogłoszone w terminie do dnia 06 maja 2020r., po ich
opracowaniu przez organ prowadzący i szkołę.
z poważaniem
Dyrektor ZSP
w Dobrzycy
/-/ Zenon Lisiak
środa, 8 kwietnia 2020
piątek, 20 marca 2020
Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie.
W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i odwołaniem zajęć dydaktycznych w szkołach do czasu Świąt Wielkanocnych informuję, że od najbliższego poniedziałku wprowadzamy zmianę w organizacji nauczania zdalnego dla klas IV – VIII. Wychowawcy klas poinformują uczniów o indywidualnych kontach logowania się do elektronicznego dziennika. Informacja ta pojawi się poprzez konta rodziców lub sms. System ten umożliwi bezpośredni kontakt nauczyciela z uczniem i możliwość elektronicznej komunikacji nauczyciel – uczeń - nauczyciel.
W związku z powyższym proszę o śledzenie komunikatora w dzienniku elektronicznym.
Z poważaniem
Dyrektor
/-/ Z.Lisiak
niedziela, 15 marca 2020
Na czas dwutygodniowej przerwy przygotowaliśmy
ofertę zadań (bank zadań) opracowaną przez
nauczycieli Naszej szkoły. Zapraszamy do pracy z
podręcznikiem i ćwiczeniami, do czytania lektur itp.
Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego
udziału w naszym projekcie!!
Czekamy na Wasze prace konkursowe!!!
Bądźmy aktywni !!!
Wybierz swoją klasę i wykonaj polecenia:
Subskrybuj:
Posty (Atom)




